OLIMP AAKG 1250 Extreme Mega Caps 120 kapsułek Rozszerz

OLIMP AAKG 1250 Extreme Mega Caps 120 kapsułek

Olimp Sport Nutrition Olimp Sport Nutrition

OlimpAAKGEx120

Nowy

Olimp AAKG Extreme marki Olimp Sport Nutrition to odżywka aminokwasowa w zwiększonej dawce 1250mg w jednej kapsułce, co oznacza w praktyce znacznie większą siłę, masę i tak zwaną pompę mięśni. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

57,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Więcej informacji

Olimp AAKG Extreme marki Olimp Sport Nutrition to odżywka aminokwasowa w zwiększonej dawce 1250mg w jednej kapsułce, co oznacza w praktyce znacznie większą siłę, masę i tak zwaną pompę mięśni. Suplement jest zalecany do stosowania pojedynczo jako stymulator, może być również stosowany w połączeniu z innymi odżywkami: z kreatyną Olimp Creatine, Olimp KreAlkalyn, stak kreatynowy Olimp Knockout i Olimp HMB.

Głównym składnikiem Olimp AAKG Extreme jest arginina w postaci dobrze przyswajalnego alfa ketoglutaranu argininy, który wpływa na właściwe odżywienie tkanki mięśniowej i rozwój masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Prowadzone niezależne badania wskazują, że suplementacja argininą zdecydowanie wpływa na zwiększanie się suchej beztłuszczowej masy mięśniowej z jednoczesną redukcją poziomu tłuszczu i redukcją efektu katabolizmu, czyli rozpadu białek.

Arginina zawarta w Olimp AAKG to składnik pokarmowy, z którego w organizmie powstają związki aktywne biologicznie- agmatyna i tlenek azotu. NO wpływa na rozwój siły i masy mięśniowej, poprawia anabolizm białek, stymuluje również przepływ krwi i tlenu do organizmu, odgrywa dużą rolę w dostarczaniu kreatyny, aminokwasów i składników energetycznych do tkanki mięśniowej. Zalecana dzienna dawka Olimp AAKG to 1-2 kapsułki przed i po treningu, oraz przed snem.

 

Skład:

Informacja żywieniowa

1 kapsułka 

2 kapsułki 

3 kapsułki 

Alfa-ketoglutaran argininy (AAKG)

1250 mg

2500 mg

3750 mg

 

Składniki: 

88% alfa-ketoglutaran argininy (AAKG), substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (żelatyna – składnik otoczki, barwnik: E 171)

Accept

Serwis wykorzystuje pliki Cookies.