Scitec Jumbo 4400g GAINER Rozszerz

Scitec Jumbo 4400g GAINER

SCITEC SCITEC

Nowy

Najpotężniejszy gainer! Zwiększ masę ciała o 30%!

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

199,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Więcej informacji

50 G WYSOKIEJ JAKOŚCI BIAŁKA W 1 PORCJI!

"6-CARB" MIESZANKA WĘGLOWODANÓW O ZRÓŻNICOWANEJ MASIE CZĄSTECZKOWEJ W TYM WĘGLOWODANÓW Z MĄKI OWSIANEJ, PALATYNOZY™ I VITAGRO®!

"JUMBO" MATRIKS ZAWIERAJĄCY DODATKOWE SKŁADNIKI!

5 RODZAJÓW KREATYNY!

SPECJALNIE DLA OSÓB MAJĄCYCH PROBLEMY Z BUDOWANIEM MASY MIĘŚNIOWEJ!

BRAK SUBSTANCJI SŁODZĄCYCH!

 

Dowiedziono naukowo, że ludzie nie doceniają przyjmowania substancji odżywczych podczas diety, ale także przeceniają faktyczną konsumpcję spożywanej żywności, gdy chcą zyskać masę mięśniową i siłę. Inaczej mówiąc jedzą mniej niż im się wydaje i mniej niż potrzebują dla stałego i znacznego postępu w treningu. Każdy poszukuje złotego środka, ignorując fakt, iż nie ma niczego mocniejszego niż ciągła konsumpcja właściwych ilości kalorii, energetyzujących węglowodanów i budujących mięśnie protein. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż wielu trenujących nie przeznacza wystarczającej ilości czasu i energii na prowadzenie dziennika diety (jako sprawdzonej metody), wtedy jedynym praktycznym rozwiązaniem jest codzienne stosowanie Jumbo, który zapewnia w dużym stopniu wystarczającą ilość składników odżywczych, pozwalających osiągnąć doskonałe wyniki. 50 gram najwyższej jakości protein w jednej porcji, duża dawka szybko i wolno uwalniających się węglowodanów z 6-CARB matriks oraz inne składniki zapewniają doskonałe odżywianie twojego organizmu przez JUMBO!

Skład JUMBO został przygotowany z białek serwatki. Białka stanowią źródło azotu oraz aminokwasów niezbędnych do utrzymania i rozwoju tkanki mięśniowej. Dlatego JUMBO przyczynia się do wzrostu i rozwoju masy mięśniowej. Białko serwatkowe uzyskiwane z mleka uważane jest za białko "kompletne", ponieważ dostarcza wszystkie niezbędne aminokwasy, łącznie z 9 niezbędnymi dla życia aminokwasami (Histydyna, Izoleucyna, Leucyna, Lizyna, Metionina, Fenyloalanina, Treonina, Tryptofan, Walina), których organizm nie potrafi ich wytwarzać. Określenie "skuteczności" odżywczej białek zawartych w diecie oparte jest głównie na oszacowaniu w jakim stopniu zawarty w białku azot jest przyswajany i zatrzymywany przez organizm, oraz czy jest zdolny zrównoważyć dzienną utratę azotu. Współczynnik wykorzystania białka netto (NPU) stanowi procent azotu, który jest przyswajany przez organizm, natomiast wartość biologiczna (BV) stanowi procent zaabsorbowanego azotu, który został "zatrzymany" w organizmie. Tym samym BV stanowi produkt NPU oraz trawienia. Białko serwatkowe jest dobrze trawione i posiada łatwo przyswajalne aminokwasy, dlatego też jego wartość biologiczna (BV) jest bardzo wysoka w porównaniu do innych rodzajów białek pochodzących z mięsa, ryb, jajek czy soi.

JUMBO zawiera "6-CARB" mieszankę węglowodanów złożoną m.in. z mąki owsianej, Palatynozy™ i Vitargo®. Vitargo® to wyjątkowa, opatentowana mieszanina wysokocząsteczkowych węglowodanów, które dzięki unikalnemu procesowi wytwarzania posiadają wyjątkowy profil cząsteczkowy różniący się od standardowych cukrów (np. glukoza, fruktoza) oraz obecnej w produktach maltodekstryny.

JUMBO jako wzbogacony matriks zawiera optymalną dawkę zastrzeżonej wieloskładnikowej mieszanki kreatynowej "CREA-BOMB". Naukowo udowodniono, że spożycie przynajmniej 3 g kreatyny na dobę zwiększa wydajność oraz efektywność krótkotrwałego, a zarazem wysoce intensywnego treningu jak np. trening siłowy i wydolnościowy. Do JUMBO dodaliśmy również dodatkowe aminokwasy w celu uzupełnienia tych dostarczanych z białka, w tym aminokwasów egzogennych.

Zawarta w "kompleksie wspomagającym" dawka magnezu pomaga w prawidłowej syntezie białek, zmniejsza uczucie zmęczenia, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego (wspomaga prawidłowe przewodnictwo nerwowe oraz napięcie mięśniowe, w tym mięśnia sercowego), przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, utrzymaniu zdrowych kości i zębów, oraz odgrywa rolę w procesach podziałów komórkowych. Dodatkowo do produktu dodanoBioPerine®, opatentowany ekstrakt z pieprzu czarnego.

Jumbo nie zawiera substancji słodzących w tym aspartamu!

 

Skład:

Wartość odżywcza

w 100g

W porcji (220g)

Wartość energetyczna

368 kcal

808 kcal

Węglowodany

65 g

144 g

w tym cukry

27 g

59 g

Tłuszcze

3.14 g

6.9 g

w tym tłuszcze nasycone

0.72 g

1.6 g

Błonnik pokarmowy

0.45

1 g

Sól

0.26 g

0.12 g

Białko

23 g

50 g

Magnez

27 mg

59 mg

Potas

166 mg

365 mg

6-CARB MATRIX

68 g

149 g

Skład: dekstroza, Palatynoza (izomaltuloza węglowodan o niskim indeksie glikemicznym), mška owsiana, maltodekstryna, fruktoza, skrobia kukurydziana.

JUMBO MATRIKS ZAWIERAJĽCY DODATKOWE SKŁADNIKI

4001 mg

8803 mg

- zastrzeżony wieloskładnikowy matriks CREA-BOMB

5610 mg

zawartoć kreatyny: 4942 mg

Skład: monohydrat kreatyny, mikronizowany monohydrat kreatyny, cytrynian kreatyny, fosforan kreatyny, pirogronian kreatyny.

- HEMO-NO matriks

1056 mg

Skład: L-arginina baza (880 mg), L-ornityna HCl (88 mg), alfa-ketoglutaran wapnia (88 mg).

- JUMBO AMINO SELECT matriks

957 mg

Skład: L-glutamina (946 mg), L-alanina (11 mg)

- BCAA XPRESS 100% matriks czystych aminokwasów niezbędnych

940 mg

Skład: L-leucyna (500 mg), L-izoleucyna (220 mg), L-walina (220 mg)

- Kompleks wspomagajšcy

240 mg

Skład: węglan magnezu (235 mg), BioPerinaŽ (ekstrakt z Piper nigrum (5 mg)

 

Dawkowanie:
W celu uzyskania maksymalnych efektów należy spożywać przynajmniej 1 pełną porcję dziennie w zależności od masy ciała i aktywności fizycznej. Jumbo można spożywać w ciągu dnia lub przed, w trakcie, lub po treningu. Przed spożyciem należy wymieszać wybraną ilość proszku Jumbo ze 100 ml płynu na każdą miarkę.

Accept

Serwis wykorzystuje pliki Cookies.