OLIMP Ashhwagandha 600 Sport 60 kaps. Rozszerz

OLIMP Ashwagandha 600 Sport 60 kaps.

Olimp Sport Nutrition Olimp Sport Nutrition

OlimpAshwagandhaSport

Nowy

REWELACYJNY EKSTRAKT Z KORZENIA ASHWAGANDHY (KSM-66)

  • NATURALNI I SILNY ANTYOKSYDANT
  • WPŁYWA POZYTYWNIE NA SAMOPOCZUCIE
  • USPRAWNIA PRACĘ MÓZGU I PROCESU ZAPAMIĘTYWANIA
  • WZMACNIA UKŁAD IMMUNOLOGICZNY
  • WSPOMAGA FUNKCJE SEKSUALNE

Więcej szczegółów

29,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Więcej informacji

REWELACYJNY EKSTRAKT Z KORZENIA ASHWAGANDHY (KSM-66)

  • NATURALNI I SILNY ANTYOKSYDANT
  • WPŁYWA POZYTYWNIE NA SAMOPOCZUCIE
  • USPRAWNIA PRACĘ MÓZGU I PROCESU ZAPAMIĘTYWANIA
  • WZMACNIA UKŁAD IMMUNOLOGICZNY
  • WSPOMAGA FUNKCJE SEKSUALNE

Wysokiej jakości ekstrakt z korzenia Ashwagandhy (Withania somnifera L.) w postaci łatwych d połknięcia kapsułek. Dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym wzmacnia układ odpornościowy oraz wspiera go w walce z wolnymi rodnikami. Poprawia samopoczucie oraz usprawnia proces zapamiętywania.

Olimp Ashwagandha 600 Sport (KSM-66) jest źródłem rewelacyjnego ekstraktu pozyskanego z rośliny znanej jako Withania somnifera. Występuje ona powszechnie na terenach Indii i wykorzystywana była w tamtejszej medycynie tradycyjnej. Zgodnie z filozofią hinduską traktowana jest jako sposób na odmłodzenie się, tzw. rasayna. Ajurweda opisuje rasayny jako związki niszczące starość i chorobę. Zawarty w preparacie ekstrakt z korzenia Ashwagandhy KSM-66 to wysokiej jakości wyciąg (chroniony patentem) produkowany z poszanowaniem zasad „Zielonej chemii”*. Ashwagandha klasyfikowana jest do grupy adaptogenów, które korzystnie wpływają na przemiany energetyczne jakie zachodzą w organizmie człowieka. Chroni komórki przed działaniem rodników tlenowych oraz wspiera budowę suchej masy mięśniowej. Dodatkowo wspiera procesy uczenia, zapamiętywania oraz utrzymanie w dobrej kondycji sprawności umysłowej u osób starszych.

*Zgodnie z zasadami projektowania i przeprowadzania procesów chemicznych prowadzących do ograniczenia lub całkowitego wyeliminowania substancji szkodliwych.

Dawkowanie:

1 kapsułka 2 razy dziennie w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Olimp Ashwagandha 600 Sport (KSM-66) - 60 kaps.
Porcja: 1 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 60
Opakowanie: 60 kaps.
Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 1 kaps. % RWS*
Ashwagandha KSM-66® 300 mg -
w tym witanolidy 15 mg -
Składniki: 60% ekstrakt z korzenia ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).

*% Referencyjna Wartość Spożycia

Accept

Serwis wykorzystuje pliki Cookies.