Universal Creatine 500g Kreatyna Creapure Rozszerz

Universal Creatine 500g Kreatyna Creapure

UNIVERSAL UNIVERSAL

MonoUniver

Nowy

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KREATYNA MIKROROZDROBNIONA! 

Więcej szczegółów

59,90 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Więcej informacji

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KREATYNA MIKROROZDROBNIONA

WPŁYWA NA PROCESY ENERGETYCZNE ZACHODZĄCE W KOMÓRKACH

ZNACZNY WZROST WYTRZYMAŁOŚCI

POTĘGUJE WZROST SIŁY, ORAZ BEZTŁUSZCZOWEJ MASY CIAŁA

 

UNIVERSAL Creatine micronized powder:
Istnieje zła i dobra kreatyna. Jest także doskonała kreatyna. Na czym polega różnica? Na jakości i formie produkcji. Jedyną klinicznie przetestowana formą kreatyny jest CreaPure Creatine. Najlepszy monohydrat kreatyny jest produkowany w Niemczech. Nasz Micronized Creatine Powder to opatentowana niemiecka kreatyna o doskonałej czystości.

 

ATP (trifosforan adenozyny) jest Źródłem energii dla wszystkich skurczów mięśni (budowanie mięśni). Energia jest wytwarzana, gdy ATP uwalnia swoje GRUPY fosforanowe (ATP staje się wówczas ADP). Kreatyna zwraca fosforan z powrotem do ADP, powodując odnowienie ATP i tym samym przywracając zasoby ATP. Dzięki temu jesteś w stanie ćwiczyć ciężej, dłużej i bardziej efektywnie. Stosowanie kreatyny może zwiększyć Twoją siłę i osiągi. Może pomóc w budowaniu masy beztłuszczowej poprzez powiększanie wielkości i uwadnianie komórek mięśniowych, tym samym tworząc niezbędne środowisko anaboliczne do wzrostu.

 

Skład:

Wartość odżywcza

w 1 porcji (5g)

Monohydrat kreatyny (Creapure)

5g

 

Dawkowanie:
Dla uzyskania jednej porcji napoju, wymieszać jedną łyżeczkę do herbaty (5 g) kreatyny z sokiem owocowym lub wodą (nie stosować mleka). Należy stosować 10 g dziennie. Po 6 tygodniach należy zastosować 4-tygodniową przerwę.

 

Accept

Serwis wykorzystuje pliki Cookies.