Obniżka! TREC CM3 King Size 180cap. JABŁCZAN KRETA Rozszerz

TREC CM3 King Size 180cap. JABŁCZAN KRETA

TREC TREC

TREC-CM3-180kaps

Nowy

CM3 1250 to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny.

Wysoki poziom siły i energii

Dobrze rozpuszczalna i stabilna forma Kreatyny

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

41,65 zł

brutto

49,00 zł brutto

-15%

Wydaj 250,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Więcej informacji

Duża dawka jabłczanu kreatyny w dużym opakowaniu – to rozwiązanie dla osób, które chcą poważnie zająć się treningiem. Kreatyna tej firmy dobrze się wchłania i jest odporna na kwasowe środowisko układu pokarmowego. Dzięki niemu będziesz mógł trenować znacznie dłużej i intensywniej bez obawy o to, że Twoim mięśniom zabraknie paliwa. Jabłczan kreatyny to jedna z najlepszych form kreatyny, która w całości przekształca się do aktywnej formy. Duże opakowanie opłaca się najbardziej – kup je dzisiaj i zacznij świadomy, skuteczny trening.


SKŁADNIKI AKTYWNE CM3  
Porcja 4kap.  
Ilość porcji w opakowaniu 45  
Opakowanie 180 kap.  
Zawartość jednej porcji   zaw:
  Wartość energetyczna 2,4kcal
  Jabłczan kreatyny 5g

 

 

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 3 x dziennie 4 kapsułki: 
W dni treningowe : CM3 1250 najlepiej przyjmować: I porcja: 30 min przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu. 
W dni nietreningowe: CM3 1250 najlepiej przyjmować: I porcja: 30 minut przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed kolacją. Preparat należy popić wodą w ilości od 200 - 300ml.

Accept

Serwis wykorzystuje pliki Cookies.