Biotech L-carnitine + Chrome 70.000 500ml karnityna MOCNA CHROM Rozszerz

Biotech L-carnitine + Chrome 70.000 500ml karnityna MOCNA CHROM

BioTech USA BioTech USA

Nowy

L-CARNITINE 70.000 + CHROM to koncentrat którego głównym składnikiem jest naturalny związek, który transportuje kwasy tłuszczowe do miejsca, gdzie są one wykorzystywane do produkcji energii. 

Więcej szczegółów

  • Orange

55,50 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Więcej informacji

L-CARNITINE 70.000 + CHROM to koncentrat którego głównym składnikiem jest naturalny związek, który transportuje kwasy tłuszczowe do miejsca, gdzie są one wykorzystywane do produkcji energii. Każda porcja zawiera 1400 mg L-karnityny i innych ważnych witamin, a porcji w opakowaniu jest az 50 - co czyni ten produkt najbardziej wydajnym i najtańszym na rynku.

 

L-karnityna jest naturalną substancją zwaną witamina BT. Ma szczególne znaczenie w regulacji poziomu lipidów w naszym organizmie. Stosowanie L-karnityny przed wysiłkiem fizycznym uaktywnia zalegający tłuszcz, dzięki czemu zostaje on błyskawicznie przekształcony w energię, co skutkuje niemal podwójną liczbą spalonych kalorii.

 

Stosowanie L-karnityny przeciwdziała zmęczeniu, skraca okres regeneracji powysiłkowej, podnosi wydolność organizmu oraz znacznie redukuje tkankę tłuszczową zapobiegając pojawieniu się efektu jo-jo. Zwiększa podstawowe parametry treningowe, tj. wydolność tlenową, siłę, szybkość i masę mięśniową.

 

Suplement L-CARNITINE 70,000 LIQUID +CHROM wzbogacony jest w ważne witaminy i inulinę, które pomagają organizmowi wchłaniać L-karnitynę oraz bardzo wazny pierwiastek - Chrom - który wpływa hamująco na ośrodek głodu w mózgu, co w efekcie prowadzi do zmniejszenia ilości spożywanego pokarmu i obniżenia kaloryczności diety.

 

Porcja 10 ml

Ilość porcji 50

W opakowaniu 500 ml

Wartości dla jednej porcji

Wartość energetyczna 9 kcal

Białko 2 g

Węglowodany 0 g

Tłuszcz 0 g

L-karnityna 1400 mg

Inulina 100 mg

Ekstrakt z zielonej herbaty 10 mg

Chrom 100 µg

Witamina B1 1,4 mg

Witamina B3 18 mg

Witamina B5 6,5 mg

Witamina B6 4 mg

 

DAWKOWANIE: Aby uzyskać najlepsze wyniki, pić jedną porcję (1 nakrętka = 10 ml) 30 minut przed treningiem.

 

TERMIN PRZYDATNOŚCI: min 6 miesięcy

 

Accept

Serwis wykorzystuje pliki Cookies.