Olimp Range-66 60 caps Ashwagandha Rozszerz

Olimp Range-66 60 caps Ashwagandha

Olimp Sport Nutrition Olimp Sport Nutrition

RANGE-66

Nowy

RANGE-66™ Olimp to preparat o wielotorowym, skutecznym działaniu, którego podstawę stanowi czysty ekstrakt z korzenia ashwagandhy, standaryzowany na 5% witanolidów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,99 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Więcej informacji

RANGE-66™ Olimp to preparat o wielotorowym, skutecznym działaniu, którego podstawę stanowi czysty ekstrakt z korzenia ashwagandhy, standaryzowany na 5% witanolidów. W przeciwieństwie do składnika tego znajdującego się w innych suplementach diety, ten obecny w RANGE-66™ został pozyskany na drodze ekstrakcji bez użycia alkoholu i rozpuszczalników, dzięki czemu posiada nie tylko wysoką wartość witanolidów, ale również innych substancji czynnych (fruktooligosacharydy, witamina A, aminokwasy, wapń oraz żelazo), co daje gwarancję skutecznego działania suplementu tym bardziej, że dawki ashwagandhy w nim użyte odpowiadają tym, których efektywność została potwierdzona w badaniach klinicznych.

 

 

Korzeń ashwagandhy kojarzy się chyba większości z nas z silnym afrodyzjakiem. Istotnie - udowodniono, że suplementacja ekstraktem z tej rośliny wpływa pozytywnie na poziom znajdującej się w organizmie lutropiny oraz zwiększa endogenną sekrecję testosteronu, a także przyczynia się do zwiększenia ilości produkowanego nasienia i poprawia ruchliwość plemników, usprawniając funkcje rozrodcze.

 

To jednak nie wszystko - RANGE-66™ Olimp działa holistycznie na organizm sportowca, wspierając jego działanie wieloaspektowo, na różnych płaszczyznach. Suplementacja ekstraktem z korzenia ashwagandhy poprawia pamięć i odporność oraz działa przeciwutleniająco. Dowiedziono również, że przyjmowanie tej substancji jest w stanie obniżyć poziom kortyzolu w organizmie i prowadzi do spadku natężenia stresu, przyczyniając się do obniżenia markerów katabolicznych. Suplementacja RANGE-66™ Olimp może okazać się również niezwykle przydatna dla osób uprawiających trening wytrzymałościowy i sporty walki, jak bowiem pokazały badania, przyjmowanie ekstraktu z ashwagandhy poprawia wytrzymałość oddechowo-krążeniową, a także zwiększa siłę mięśni o ponad 20%!

 

Dawkowanie

1 kapsułka 2 razy dziennie w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody. 

1 kapsułka zawiera Ekstrakt ashwagandhy (Withania somnifera L.) KSM-66, 300 mg, 5% witanolidów 30 mg

Składniki: 5% opatentowany ekstrakt ashwagandhy (Withania somnifera L.) KSM-66, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).

 

Accept

Serwis wykorzystuje pliki Cookies.